Maison

Álláslehetőségek

Több mint 27 éve a kaputechnológia területén, 40 magyarországi márkakereskedéssel együttműködő kereskedelmi és szolgáltató cég, budapesti telephelyére

Karbantartó Szerviztechnikus

munkakörbe munkatársat keres.

FŐBB FELADATOK:

  • Cég által forgalmazott termékek szervizelése és karbantartása cég partnereinek helyszínén és saját telephelyén
  • Hibafelmérés
  • Műszaki tanácsadás
  • Ügyfelekkel és beszállítókkal kapcsolattartás
  • elvégzett munkák adminisztrációja

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú villamos végzettség
  • Jó kommunikációs készség, empátia
  • megbízhatóság, önállóság, precíz, pontos munkavégzés
  • problémamegoldó készség
  • Számítástechnikai ismeretek (Windows, Office)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló (kaputechnika) területén szerzett tapasztalat
  • Lakatos, fémipari készség vagy végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Csapatmunka
  • Részvétel szakmai kihívást jelentő projektekben
  • Versenyképes bér
  • Céges gépjármű használat
  • Céges telefon
  • Stabil hosszú távú munkahely

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, 1211 Budapest, II Rákóczi Ferenc utca 335/a

Önéletrajzokat az info@ditec.hu e-mail címre várjuk.